KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10905278
nr 1090 5278
Blandteknik
Carl-Erik Bodén, Sittande modell, signerad, motivet: 69x49
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 februari 2017
kl 19:38:16
900 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr